Portal produktów i usług dla biur podrózy
info@turserwis.pl               32 241 97 70

Partnerzy 

Merlin.XMerlin.X - Firma Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. (ESS)
Czołowy na polskim rynku turystycznym operator w sektorze turystyki, skupiający pod swoimi skrzydłami największych polskich organizatorów wycieczek i przelotów. Zdobyte doświadczenie w jednej z najprężniej rozwijających się dziedzin polskiej gospodarki jaką jest turystyka i ciągłe unowocześnianie własnych produktów zaowocowały sukcesem Merlin.X.
Główny produkt firmy - system rezerwacyjny Merlin.X - spełni wymagania nowoczesnego biura podróży. To nie tylko znakomita możliwość łączenia lepszej i bardziej efektywnej obsługi Klienta, ale również przejrzystość dostępnych ofert. Wszystkie te czynniki skutkują ogromną popularnością wśród biur podróży, podnosząc znaczenie ESS.
Ponad 100 touroperatorów on-line i miliony ofert każdego dnia gości w większości polskich biur podróży.
ZooverZOOVER
Zoover to jeden z największych portali turystycznych w Europie, gdzie oceniane są obiekty noclegowe, destynacje, plaże i atrakcje turystyczne. Portal jest jednym z wiodących, bezpłatnych i niezależnych platform dyskusyjnych dla podróżników. Od momentu założenia firmy w 2005 roku w Holandii, firma rozszerzyła swoją działalność już w 25 krajach.
Portal odwiedza rocznie ponad 160 milionów użytkowników z 25 krajów. Witryna skupia ponad 1,700,000 opinii o hotelach z 46,000 miejsc docelowych na całym świecie. Ponadto portal zawiera bogatą galerię zdjęć i filmów z obiektów i miejscowości wypoczynkowych zamieszczonych przez samych turystów. Więcej informacji na stronie: www.zoover.pl.
Poprzednia strona.
KSI Media - oprogramowanie dla firm.
Strona głównaStrona główna  PartnerzyPartnerzy  KontaktKontakt  Zadaj pytanieZadaj pytanie  
Nasze realizacje   Systemy CRM dla biur podróży   Strony www dla biur   Portale turystyczne   Oprogramowanie dla szkół turystycznych   Aktualności   Informacja o plikach cookie   Praca  
KSI Media Sp. z o.o. Gałeczki 36, 41-500 Chorzów. Infolinia 32 241 97 70, email : info@ksimedia.pl
TAGI : Oprogramowanie dla biur podróży i agencji turystycznych. Oprogramowanie dla szkół turystycznych. Projektowanie portali, stron www i serwisów internetowych dla biur podróży, agencji turystycznych i multiagnencji. Rozwiąznia dla branży turystycznej, systemy rezerwacyjne oraz zarządznia. Oprogramowanie CRM dla agenta oraz sieci agencyjnych lub franczyzowych. Syetemy kontrolingowe, rozliczanie pracowników i prowizji. Strony internetowe z rezerwacją online oraz modułem obsługi płatności internetowych. Integracja systemów rezerwacyjnych. Automatyczna aktualizacja ofert na podstawie ofert z systemó MerlinX, BlueVendo, Sart, Sykon. System raportów i rozliczeń z tour operatorami. Eksporty do systemów bankowych, analiza przelewów przychodzących i wychodzących. Moduł obsługi callcenter z obsługą centralii telefonicznej i monitorami informacyjnymi.