Portal produktów i usług dla biur podrózy
info@turserwis.pl               32 241 97 70

Aktualności 

Strona Biura Turystycznego Victoria Trawel

Strona Biura Turystycznego Victoria Trawel

Kolejny serwis korzystający z wyszukiwarki Vacations IBE jest dostępny pod adresem www.victoriatrawel.pl. Właścicielem strony jest Biuro Turystyczne Victoria Trawel.

Strona lecnawakacje.pl

Strona lecnawakacje.pl

Strona Biura Podróży „Warta” jest kolejną stroną korzystającą z wyszukiwarki Vacations IBE. Strona dostępna jest już pod adresem www.lecnawakacje.pl.

Strona Biura Sun Tour

Strona Biura Sun Tour

W dniu dzisiejszym biuro Sun Tour z Jaworzna dołączyło do grona posiadaczy strony internetowej w technologii RWD w oparciu o wyszukiwarkę Vacations IBE. Strona dostępna jest pod adresem www.suntour.com.pl.


 

Strona Biura Turkus Travel

Strona Biura Turkus Travel

Kolejna strona korzystająca z mechanizmu wyszukiwarki Vacations IBE w technologii RWD jest już dostępna pod adresem www.turkus-travel.pl.

Strona Biura Zibra Travel

Strona Biura Zibra Travel

Kilka dni temu uruchomiliśmy stronę biura podróży Zibra Travel. Jest to pierwsza nasza strona zbudowana z wykorzystaniem nowej wersji wyszukiwarki IBE dostarczanej przez firmę MerlinX (więcej na ten tematu można przeczytać -> tutaj). Strona wykonana jest w technologi RWD. Serwis dostępny jest pod adresem www.zibratravel.pl.

Poprzednia strona.
KSI Media - oprogramowanie dla firm.
Strona głównaStrona główna  PartnerzyPartnerzy  KontaktKontakt  Zadaj pytanieZadaj pytanie  
Nasze realizacje   Systemy CRM dla biur podróży   Strony www dla biur   Portale turystyczne   Oprogramowanie dla szkół turystycznych   Aktualności   Informacja o plikach cookie   Praca  
KSI Media Sp. z o.o. Gałeczki 36, 41-500 Chorzów. Infolinia 32 241 97 70, email : info@ksimedia.pl
TAGI : Oprogramowanie dla biur podróży i agencji turystycznych. Oprogramowanie dla szkół turystycznych. Projektowanie portali, stron www i serwisów internetowych dla biur podróży, agencji turystycznych i multiagnencji. Rozwiąznia dla branży turystycznej, systemy rezerwacyjne oraz zarządznia. Oprogramowanie CRM dla agenta oraz sieci agencyjnych lub franczyzowych. Syetemy kontrolingowe, rozliczanie pracowników i prowizji. Strony internetowe z rezerwacją online oraz modułem obsługi płatności internetowych. Integracja systemów rezerwacyjnych. Automatyczna aktualizacja ofert na podstawie ofert z systemó MerlinX, BlueVendo, Sart, Sykon. System raportów i rozliczeń z tour operatorami. Eksporty do systemów bankowych, analiza przelewów przychodzących i wychodzących. Moduł obsługi callcenter z obsługą centralii telefonicznej i monitorami informacyjnymi.